Чтобы связаться с нами, просто
нажмите на нужный номер
+38 050 393 90 30 +38 093 345 40 40 +44 7379 29 99 44 +1 904 729 40 49
Денуна Кристина

Хочемо подякувати всьому колективу Feod Group, а зокрема Ріммі Донцовій та Вільяму Слаттері, які допомогли зібрати й підготувати всі необхідні документи для отримання візи дружини в США.

Буквально з перших хвилин ми зрозуміли, що маємо справу з професіоналами. Вони злагоджено працювали між двома континентами, надаючи кваліфіковану юридичну підтримку з моменту подачі петиції й аж до співбесіди в Посольстві. Завдяки їхнім порадам, ми змогли пройти всі процедури без зайвих затримок.
Ще раз Дякуємо. Хотілось би звертатись до Вас і надалі.
Роналдо та Крістіна.
Создать запрос


Укажите, пожалуйста, Ваши контактные данные и наши специалисты свяжутся с Вами в ближайшее время.Указывая свои контактные данные, вы даете согласие на обработку, хранение и использование своих персональных данных исключительно с целью надлежащего предоставления вам услуг компании.


Ваши данные под 100% защитой!

×

Please indicate your contact details and our specialists will contact you as soon as possible.By providing your contact information, you give consent to the processing,
storage and use of your personal data solely for the purpose of properly
providing you with the services of the company.


Your data is under 100% protection!

×

Отправить на email

×

Send to email

×

Укажите, пожалуйста, Ваши контактные данные и дату семинара, которая Вам удобна.

 

 

×

Вкажіть, будь ласка, Ваші контактні дані та наші фахівці зв’яжуться з Вами найближчим часом.Вказуючи свої контактні дані, ви даєте згоду на обробку, зберігання і
використання своїх персональних даних виключно з метою належного надання вам послуг компанії.


Ваші дані під 100% захистом!

×